Ansatte

Agnes Lid, Daglig leder (100%)

agnes.lid@wycliffe.no   

Ansatt siden: 2013

 

 

Sigmund Evensen, Seniorrådgiver (100%)

sigmund.evensen@wycliffe.no

Ansatt siden: 1978

 

 

Ingjerd Evensen, Seniorrådgiver  (50%)

ingjerd.evensen@wycliffe.no

Ansatt siden: 1978

 


Christian S. Grading, Administrasjonsmedarbeider/fundraiser (100%)

christian.grading@wycliffe.no

Ansatt siden: 2016

 

 

Svein Martin Lid, Økonomileder (50%)

svein.lid@wycliffe.no

Ansatt siden: 2013

 

 

Margrethe Lia, Bistandskoordinator (50%)

margrethe.lia@wycliffe.no

Ansatt siden: 2012

 

 

 

Kontakt oss:

Tlf: 22 93 27 80

Epost: info@wycliffe.no

Vi har telefon- og besøkstid fra 09:00-15:00

 

Postadresse: Postboks 6625 St. Olavs plass, 0129 Oslo

Besøksadresse: Bernhard Getz’ gate 3 (3.etg.), 0165 Oslo

 

 

Hovedkontoret i Oslo
Kartutsnitt: Hovedkontoret i Oslo